;

HOŞ GELDİNİZ

“Her mevsim yeni bir başlangıç ve her yeni başlangıç yeni mutluluklar” inancıyla yola çıkan BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her köşesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla BigChefs, sizleri bekliyor!

BÜYÜK HİKAYEMİZ

2007 yılında Ankara’da başlayan yolculuğumuzda, bugüne kadar bol neşeli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki samimi sohbetlerden lezzetli akşam yemeklerine kadar tüm misafirlerimizi günün her saatinde restoranlarımızda ağırlayarak, sıcak bir ev ortamı sunmaya özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin yöresel yemeklerini modern yorumlarla hazırlarken, dünya mutfağından seçkin lezzetleri de misafirlerimize sunuyoruz. Gittiğimiz her ülkenin damak tadına uygun BigChefs lezzetlerini dünyaya taşıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Afyonkarahisar, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, İskenderun, Kocaeli, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Almanya, Belçika, Azerbaycan, Kazakistan, Kıbrıs, Gürcistan, Irak ve Libya olmak üzere 90'ı aşkın şubede misafirlerimizi BigChefs sıcaklığında ağırlamaya devam ediyoruz.