;

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Bigchefs.com.tr web sayfamızda verilen tüm servisler ve hizmetler, Fatih Sultan Mehmet Mah. Atatürk cad.no.9/2 Sarıyer/İSTANBUL adresinde mukim olan Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim San. Ve Tic. A.Ş firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Bigchefs.com.tr bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni servisler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Web sayfamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından elektronik ortamdan iletilen kişisel veriler, üyelerimiz ile yaptığımız " Üyelik Sözleşmesi" ve “Kişisel Veriler Politikamız” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Bigchefs.com.tr, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Bigchefs.com.tr gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.


ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Web sayfamız, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Bigchefs.com.tr, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bigchefs.com.tr’ e ait web sayfasında yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece web sayfamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.


İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Bigchefs.com.tr, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

1.Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

2.Kullanıcılarla akdetilen sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;

3.Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.


E-POSTA GÜVENLİĞİ

Bigchefs.com.tr’e veya müşteri hizmetlerine göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Firmamız, işbu "Gizlilik ve Güvenlik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik ve Güvenlik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@bigchefs.com.tr adresine email gönderebilirsiniz. Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Firma Unvanı: Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 9/2 Armutlu 34470 Sarıyer İstanbul Türkiye

Eposta: info@bigchefs.com.tr

Tel: 0850 214 73 05

Fax: 0212 651 07 51